Útulek pro zvířata
v nouzi Plzeň

Jak pomáhat

Číslo bankovního účtu veřejné sbírky pro útulek: 115-8443260297/0100

Chystáte se obdarovat zvířata v útulku hmotným dárkem ?

  • Jakékoli stelivo pro kočičky (písek, peletky…).
  • Desinfekční prostředky na úklid a jiné úklidové prostředky a pomůcky (prostředky na vytírání podlah větší balení 5l,10l, třásňové mopy, gumové stěrky na podlahu velké ( 80cm ), jednorázové rukavice velikost L a M, prášek na praní).
  • Plastové pelechy velikost 7 (velké).
  • KLEC na psa/kočku – z důvodů karantény musíme izolovat kočičky a klecí je stále nedostatek. Pokud ji máte a nepoužíváte, rádi přijmeme.
  • OHRÁDKU  větší na štěňátka, králíky , slepice…. ( lze použít, jako výběh na trávník )
  • Deky (typu Larisa).

PROSÍME, NENOSTE MATRACE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ !!!

Z potravy pro zvířata

Pro psy:

Přijmeme rádi granule Brit – adult, Brit – senior, Gastro granule – Royal Canin, Calibra  a jiné kvalitní granule. Budeme rádi za rýži, piškoty, chlazené kuřecí maso, psí salámy (dobře se do nich dávají léky)

Pro kočky:

Přijmeme rádi kvalitní granule, jako např. Brit – jak pro koťátka, tak pro dospělé kočky. Vzhledem k tomu, že je problém se střídáním krmiva (buď to nežerou a jdou s váhou dolů nebo mají průjem), prosíme spíše o kvalitnější krmivo, Gastro granule – Royal Canin, Calibra ( konzervy a paštiky z DM nebo z Rossmanna, kapsičky Felix, Sheba, Brit, Kitekat, Whiskas, Cosmo, Applaws, Smilla…)

Pro hlodavce, papoušky, želvy, fretky:

Granule, zob, proso, vitamíny, tyčinky. Hamaky a závěsné vybavení do klece, WC pro fretky – rohové, budky pro ptáky, krmítka.